Medale w Suchedniowie!!!

13 i 14 października w Suchedniowie rozegrany został Memoriał Cioska i Kutwina w kategorii Elity, Juniorów Młodszych i Młodzików. Pierwsi do boju wkroczyli młodsi zawodnicy. Orbitek, jak to ma miejsce na każdym turnieju w tym sezonie zdobył kilka medali. W singlu (U15) nie miał sobie równych Rafał Gurga, który wygrał wszystkie swoje pojedynki nie tracąc ani jednego seta. W grze mieszanej (U15) drugi turniej z rzędu wygrała Anita Mielniczek w parze z Krystianem Chrząścikiem z Ropicy Polskiej. W finale pokonali oni Rafała Gurgę i Gabrielę Ślisz. W deblu dziewcząt brązowy medal zdobyła Anita Mielniczek i Gabriela Ślisz, a V miejsce zajęły Magdalena Machnik i Katarzyna Słomba. W kategorii U13 srebrny medal w grze podwójnej zdobyła Agnieszka Szymaszek w parze z Izabelą Jajko z Ropicy Polskiej. W kategorii Elita dwa brązowe medale wywalczył Wojciech Buczyński: w deblu z Dominikiem Stebnickim z Głubczyc i w mikście z Anną Belicką z Suchedniowa. W ćwierćfinale gry podwójnej odpadli Mateusz Ciurkot i Filip Przyjemski (Suchedniów), którzy przegrali z późniejszymi zwycięzcami turnieju. W najbliższą sobotę rozegrany zostanie Wojewódzki Turniej Żaków (U11) w Rzeszowie, nasi młodzi badmintoniści jadą do stolicy Podkarpacia w roli faworytów i miejmy nadzieję, że nie zawiodą :)