Pod okiem Jerzego Dołhana!!!

Od 8 do 11 marca kadra województwa Podkarpackiego i Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w  Straszęcinie trenowała pod okiem Trenera Jerzego Dołhana, wieloletniego Trenera Kadry Narodowej Seniorów, a obecnie asystenta Trenera Kim Young Mana.

Trener Dołhan wraz z trenerami kadry wojewódzkiej: Rafałem Skrzekiem i Mateuszem Czachorem oraz wspomagającym nasze województwo Jarosławem Suwałą, zwrócili uwagę przede wszystkim na przygotowanie zawodników do najważniejszego startu w sezonie, czyli Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców. Treningi prowadzone były na 4 kortach, przez 4 trenerów. Największy nacisk kładziony był na gry podwójne, w których to specjalistą jest Trener Jerzy. Przeprowadzone zostały również treningi taktyczne, w których analizowane były pojedynki zawodników z poprzednich turniejów. Wiedza przekazana przez Trenera Jerzego Dołhana, będzie z pewnością wykorzystywana do prowadzenia zajęć w naszym klubie. Dziękujemy!