Złoto i srebro dla Orbitka

aniaking18 marca 2012 na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów reprezentanci naszego klubu wystąpili w dwóch finałach w grze mieszanej i grze podwójnej dziewcząt. W pierwszym finale w grze mieszanej Kinga Stefańska z Sebastianem Sado (Sokół Ropczyce) zdecydowanie pokonali parę Ziętek/Tataj i zdobyli zasłużony złoty medal. W drugim finale również wystąpiła Kinga tym razem z Anią Moskal, lecz tym razem nasze zawodniczki musiały uznać wyższość pary Dolna/Witek ze Słupska. Pojedynek był bardzo wyrównany i obfitował w znakomite akcje.

Niestety końcówka należała do zawodniczek z Pomorza. Pozostali zawodnicy z naszego klubu zajęli punktowane miejsca: w grze podwójnej dziewcząt 5 miejsce - Katarzyna Gruszka, Justyna Zaucha oraz w grze podwójnej młodzieżowców również 5 miejsce zajęła para Karolina Buczyńska /Magdalena Sosnowska SLKS Tramp Orneta. Rywalizacja była bardzo trudna a całe mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Licznik odwiedzin