Złote medale w Mistrzostwach Podkarpacia Dzieci i Żaków

medalNasi zawodnicy byli bardzo mało "gościnni w Mistrzostwach Podkarpacia Dzieci i Żaków które zostały rozegrane w Straszęcinie 4 czerwca 2014 r. W sumie nasi zawodnicy zdobyli 18 medali na 28 możliwych.  Z siedmiu tytułów mistrzów Podkarpacia nasi zawodnicy oddali tylko jeden w grze pojedynczej dziewcząt Amelii Bukowińskiej z Dubiecka. Tradycyjnie Mistrzostwa otworzyła Dyrektor Szkoły Alicja Błońska życząc wszystkim uczestnikom sukcesów i sportowej rywalizacji fair play. 11 czerwca Straszęcin będzie gościł najlepszych młodzików młodszych którym również życzymy samych sukcesów. <WYNIKI>  <FOTO>


Mistrzami Województwa zostali: 

-gra pojedyncza dziewcząt dzieci - Emilia Skrzek  
-gra pojedyncza chłopców dzieci  - Arkadiusz Dydyński 
-gra pojedyncza chłopców żaków - Konrad Krystek 
-gra podwójna dziewcząt żaków - Małgorzata Furgał/Wiktoria Słota 
-gra podwójna chłopców żaków - Karol Gacoń/Jakub Kusza 
-gra mieszana żaków - Konrad Krystek/Joanna Szerszeń 

Srebrne medale zdobyli:

-gra pojedyncza dziewcząt dzieci - Klaudia Zator
-gra pojedyncza chłopców dzieci  - Gabriel Grzyb  
-gra pojedyncza dziewcząt żaków - Joanna Szerszeń
-gra podwójna dziewcząt żaków - Emilia Skrzek/Klaudia Zator

Brązowe medale zdobyli:

-gra pojedyncza dziewcząt dzieci - Oliwia Tęcza
-gra pojedyncza chłopców dzieci  - Patryk Ziobro i Jakub Mendalka
-gra pojedyncza dziewcząt żaków - Małgorzata Furgał i Wiktoria Słota
-gra podwójna dziewcząt żaków - Emilia Skrzek/Klaudia Zator
-gra podwójna chłopców żaków - Patryk Ziobro i Jakub Zwinka
-gra mieszana żaków - Filip Czerwiec/Emilia Skrzek

Były to bardzo udane mistrzostwa dla naszych najmłodszych zawodników. Widać że praca trenerów i zaangażowanie zawodników na treningach przynosi coraz lepsze efekty. Życzymy wszystkim zawodnikom udanych i bezpiecznych wakacji.

Licznik odwiedzin