16 medali naszych zawodników w mistrzostwach Podkarpacia

W dniu 28.05.2016 roku w Żyrakowie nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych. W turnieju w którym udział udział wzięło 70 zawodników z podkarpackich klubów nasi zawodnicy spisali się znakomicie zdobywając 16 medali i zwyciężając w klasyfikacji medalowej. Z dobrej strony pokazali juniorzy młodsi się mimo przegranych meczy o występ w finale Jakub Kufel ( trzecie miejsce w grze pojedynczej i drugie w podwójnej) i Kamil Michałek (trzecie miejsce w grze pojedynczej i drugie w mieszanej)

oraz zdobywczyni dwóch złotych medali Magdalena Golenia (gra pojedyncza i podwójna). Również należy podkreślić że wymieniona trójka zawodników uzyskała awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ornecie. W mistrzostwach młodzików młodszych nasi reprezentanci wiedli prym  w tej kategorii.  Po dwa medale zdobyli: Konrad Krystek, Filip Czerwiec, Arkadiusz Dydyński, Emilia Skrzek i Joanna Szerszeń a po jednym Klaudia Zator, Oliwia Tęcza, Daria Langner, Eliza Piękoś. W mistrzostwach nie wystąpił dwukrotny medalista Mistrzostw Polski Młodzików z Suwałk ze względu na chorobę.

W klasyfikacji medalowej mistrzostw wyniki przedstawiają się następująco:
1. UKS Orbitek Straszęcin – 16 medali
2. MKS Stal Nowa Dęba – 10 medali
3. UKSB Volant Mielec – 6 medali
4. UMKS Dubiecko – 5 medali
5. UKS Start Widełka i UKS Jagiellonka Medyka – po 4 medale

Miejsca medalowe w poszczególnych kategoriach naszych zawodników przedstawiają się następująco:

Kategoria Młodzik Młodszy:

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce – Konrad Krystek
3 miejsce – Arkadiusz Dydyński
Gra pojedyncza dziewcząt:
2 miejsce – Joanna Szerszeń
3 miejsce – Skrzek Emilia
Gra podwójna dziewcząt:
1 miejsce – Klaudia Zator/Oliwia Tęcza
3 Daria Langner/Eliza Piękoś
Gra podwójna chłopców:
1 miejsce – Filip Czerwiec/Arkadiusz Dydyński
Gra mieszana:
1 miejsce – Konrad Krystek/Joanna Szerszeń
2 miejsce - Filip Czerwiec/Skrzek Emilia

Kategoria Junior  Młodszy:

Gra pojedyncza chłopców:
3 miejsce – Jakub Kufel, Kamil Michałek

Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce – Magdalena Golenia

Gra podwójna dziewcząt:
1 miejsce – Magdalena Golenia z Natalią Róg (MKS Stal Nowa Dęba)

Gra podwójna chłopców:
2 miejsce – Jakub Kufel z Rafał Lejko (MKS Stal Nowa Dęba)
3 Michał Kosztyło z Jakubem Suszyńskim (MKS Stal Nowa Dęba)

Gra mieszana:
1 miejsce – Rafał Lejko/ Natalia Róg (MKS Stal Nowa Dęba)
2 miejsce - Kamil Michałek z Beatą Mycek (MKS Stal Nowa Dęba)

Licznik odwiedzin