Wojewódzki Turniej Dzieci

W dniu 18 kwietnia, w hali sportowej przy Zespole Szkół w Widełce odbył się kolejny wojewódzki Turniej Dzieci w badmintonie. Do współzawodnictwa przystąpiło 26 chłopców i 12 dziewczynek z sześciu klubów województwa podkarpackiego: Stal Nowa Dęba, UKS Czaszyn, UKSB Volant Mielec, UKS Trójka Tarnobrzeg, UKS Wilga Widełka oraz UKS Orbitek Straszęcin. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się nasze dwie nadzieje badmintonowe to jest: Agnieszka Szymaszek oraz Marlena Marć zajmując kolejno dwa pierwsze miejsca. W drodze do finału wygrały wszystkie swoje pojedynki nie tracąc przy tym seta co świadczy o dużej przewadze nad resztą zawodniczek. Dla Agnieszki było to kolejne zwycięstwo w Turnieju Wojewódzkim, natomiast dla Marleny była to najlepsza lokata jak do tej pory.