Brązowe medale

(1.05.2009 r.)Na rozegranych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów nasi zawodnicy zdobyli dwa brązowe medale.

Rafał Skrzek w grze podwójnej młodzieżowców wspólnie ze swoim partnerem Markiem Wachniewskim z Technika Głubczyce zdobyli brązowy medal. W meczu o finał przegrali z parą Damian Broj (UKS 15 Kędzierzyn Koźle) / Mateusz Czachor (MKS Stal Nowa Dęba). Drugi nasz reprezentant Sławomir Gąsior również w grze podwójnej z Krzysztofem Kowalczykiem (UKS Kometa Sianów) zajął piąte miejsce. Drugi brązowy medal zdobyła para mikstowa Karolina Buczyńska / Paweł Zaucha. W drodze do medalu pokonali parę rozstawioną z numerem jeden, Kamil Kotecki (SKB Piast Słupsk, Emila Goldwaser (UKS 2 Sobótka), a następnie parę Maciej Głębocki / Katarzyna Borys - UKS KIKO Zamość. Niestety w walce o finał przegrali po trzysetowej walce z Marcinem Kołodziejkiem / Magdaleną Nowak MKS Garwolin. Karolina Buczyńska w grze podwójnej dziewcząt wspólnie z Kingą Katrą (MKS Stal Nowa Dęba) zajęła piąte miejsce.