Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintonie

W dniu 20.04.2024 r. w Ropczycach rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintonie z udziałem najlepszych zawodników z Podkarpacia i Małopolski. Wśród nich wzięła udział 6 osobowa reprezentacja naszego klubu (Filip Żegleń, Bartosz Maciejowski, Filip Moskal, Wiktor Niziołek, Emilia Niziołek i debiutująca Emilia Rzepecka. Nasz klub zajął w klasyfikacji ogólnej IV miejsce za klubami Małopolski. Zwyciężył klub AB Kraków, na drugim miejscu uplasował się MKS Spartakus Niepołomice a na trzecim UMKS Junis Szczucin. Nasz klub najlepiej punktującym klubem z Podkarpacia.
Punkty dla naszego klubu zdobyli:
Filip Żegleń – I miejsca w grze pojedynczej i podwójnej
Bartosz Maciejowski – II miejsce w grze podwójnej oraz 5 grze pojedynczej
Wiktor Niziołek – 5 miejsce w grze podwójnej i 9 miejsce w grze pojedynczej
Filip Moskal – 5 miejsce w grze podwójnej.
Łącznie nasz klub zdobył 14,5 pkt.