Kolejny medalowy występ naszych zawodników na turnieju Podkarpacki CUP w Szczucinie

Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy podczas Krajowych Turniejów Żaków Młodszych, Żaków, Młodzików Młodszych, Młodzików i Juniorów Młodszych w Szczucinie w dniach 9-10.10.2021 r. Nasi zawodnicy rywalizowali wśród 167 zawodników  z sześciu województw.  Medale i punkty dla naszego klubu zdobyli:
Antonina Skrzek – złoty medal w grze pojedynczej żaków młodszych
Natalia Tołpa – czwarte miejsce  w grze pojedynczej żaków młodszych
Filip Żegleń – 9 miejsce w grze pojedynczej młodzików oraz 5 miejsce w grze podwójnej młodzików mł.
Kacper Tyrpin – 10 miejsce w grze pojedynczej  i 7 miejsce w grze podwójnej młodzików
Mikołaj Krystek – brązowy medal w grze pojedynczej  i srebrny medal w grze podwójnej młodzików
Bartosz Kufel – 5 miejsce w grze pojedynczej i złoty medal w grze podwójnej młodzików
Emilia Skrzek – złoty medal w grze pojedynczej i złoty medal w grze mieszanej juniorów młodszych 
Pod nieobecność kilku zawodników którzy nie mogli wziąć udziału w turnieju wyniki naszych reprezentantów uznać należy za dobre. Chociaż w niektórych grach pozostał niedosyt. Już wkrótce kolejny turniej Podkarpacki CUP 2021 w dniach 13-14.11.2021 r. . <SZCZEGÓŁOWE WYNIKI TURNIEJU>
<KOLEJNOŚĆ W POSZCZEGÓLNYCH GRACH>