Medale naszych zawodników w Szczucinie i Pleśnej

Nasi zawodnicy startowali na turniejach w Szczucinie i Pleśnej. I tak  trzy medale dla Orbitka zdobyli zawodnicy 23.04.2024 r. podczas Krajowego Turnieju Żaków Młodszych, Żaków i Młodzików w Szczucinie. Dwa złote medale zdobył Filip Żegleń. Złoty medal w grze pojedynczej młodzików oraz również złoty w grze podwójnej młodzików wraz ze swoim partnerem deblowym Karolem Pyrlikiem z MKS Spartakus Niepołomice. Brązowy medal w grze podwójnej zdobył również Bartosz Maciejowski występujący w parze z Michałem Jagłą również z MKS Spartakus Niepołomice. W turnieju żaków wystąpiła również Lena Zapór zajmując piąte miejsce.

Kolejnym startem był turniej dniu 24.03.2024 w Pleśnej gdzie odbył się Krajowy Turniej o puchar Wójta Gminy Pleśna w którym wystąpiła 15 osobowa ekipa Orbitka. W rywalizacji z innymi zawodnikami nasi reprezentanci zdobyli następujące medale:

Gra pojedyncza żaków (chłopcy):
złoty medal zdobył Dawid Cebulak
brązowe medale zdobyli Gabryś Moskal oraz Franciszek Koziara.

Gra pojedyncza żaków (dziewczęta):
brązowy medal Julia Szerszeń

Gra pojedyncza młodzików (chłopcy)
złoty medal Filip Żegleń
srebrny medal Bartosz Maciejowski

Gra pojedyncza juniorów młodszych (chłopcy)
złoty medal Filip Żegleń

W turnieju zadebiutowali również najmłodsi zawodnicy a ich start należy uznać za bardzo udany.