Brązowy medal Filipa podczas IMP Młodzików Młodszych w Suchedniowie

W dniach 23-26.06.2023 r. w Suchedniowie z udziałem 213 zawodników odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych z udziałem kadry Podkarpacia W mistrzostwach wystąpili zawodnicy UKS Orbitek Straszęcin. Nasi reprezentanci spisali się na miarę swoich możliwości zdobywając jeden medal brązowy, który zdobył zawodnik z UKS Orbitek Straszęcin Filip Żegleń w grze podwójnej chłopców występując razem z Karolem Pyrlikiem z MKS Spartakus Niepołomice. Jest to już czwarty medal zawodników ze Straszęcina w tym sezonie. W tym roku  tylko zawodnicy ze Straszęcina zdobywali medale dla Podkarpacia. Nadmienić należy że niektórzy z zawodników są młodsi rocznikowo i wystąpią w kolejnych mistrzostwach z szansami medalowymi.
Szczegółowe miejsca naszych zawodników:
Filip Żegleń (UKS Orbitek Straszęcin) – 3 miejsce gra podwójna, 9 miejsce gra pojedyncza
Filip Szerszeń (UKS Orbitek Straszęcin) – 89 miejsce gra pojedyncza, 17 miejsce gra mieszana
Bartosz Maciejowski (Orbitek Straszęcin) – 57 miejsce gra pojedyncza, 17 miejsce gra podwójna