Narodowe Dni Badmintona

W dniach 20-21.06.2023 r. braliśmy udział w corocznym święcie badmintonistów Narodowych Dniach Badmintona.

Podobnie jak w ubiegłym roku oprócz udziału w turnieju zawodnicy mieli zapewnione inne atrakcje takie jak:

  • Zwiedzanie ZOO i Afrykarium;
  • FunPark – dmuchany plac zabaw ;
  • Strefa Food Truck;
  • Pokaz multimedialny przy fontannie;
  • Kurs pierwszej pomocy oraz program profilaktyczny jak sobie radzić z trudnościami na codzień.
    Również i w tym roku wróciłiśmy z pamiątkowymi dyplomami, koszulkami oraz medalami. Ponadto zdobyliśmy medale w turnieju. Medale złote zdobyli: Filip Żegleń – kategoria młodzik młodszy, Igor Dydyński – kategoria młodzik. Srebrny medal zdobyła Julia Szerszeń – kategoria żak młodszy, Bartosz Maciejowski – kategoria młodzik młodszy,  a brązowy Tosia Skrzek – kategoria żak.Dziękujemy Gminie Żyraków za dofinansowanie wyjazdu dla naszych uczniów.

Pełni wrażeń wróciliśmy do domów i chęci do dalszych treningów w nowym roku szkolnym.