Złoto-srebrny Mikołaj na IMP Młodzików w Olsztynie

W Olsztynie koło Częstochowy w dniach 9-11.06.2023 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. Bardzo dobrze w tych mistrzostwach Polski  spisał się nasz zawodnik  Mikołaj Krystek. Mikołaj wraz z Aleksandrą Wilczewską z klubu SKB Suwałki zdobył złoty medal w grze mieszanej oraz srebrny medal w grze podwójnej z Jakubem Dulembą z klubu MKS Orlicz Suchedniów. Był to już trzeci medal naszych zawodników w tym sezonie. Wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów zdobyła Emilia Skrzek. Przed naszymi zawodnikami ostatnie Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Suchedniowie w których o medal powalczy trójka zawodników: Filip Żegleń, Bartosz Maciejowski oraz Filip Szerszeń. Nadmienić należy zdobyte przez naszych zawodników medale są jedynymi dla województwa Podkarpackiego w tym sezonie.