Znakomity występ Emilki podczas IMP Juniorów w Białymstoku

W dniach 1-4.06.2023 r. w Białymstoku odbyły się Indywidualne  Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców  w badmintonie. Z naszego klubu wystąpiła dwójka zawodników Emilka Skrzek w kategorii juniorów i Wiktor Grzyb w kategorii młodzieżowców.  Znakomicie spisała się Emila Skrzek, która wystąpiła w grze mieszanej juniorów wspólnie ze swoim partnerem Piotrem Tomaszewskim ( PULSLIFT UKS NIKE Suchedniów) zdobywając brązowy medal. Para Tomaszewski/Skrzek pokonali aktualnych kadrowiczów Bartłomieja Butkusa (UKS Bursztyn Gdańsk)i Martę Styczyńską (ABRM Warszawa) w trzech setach 22:24, 21:15, 21:15. W półfinale przegrali z kolejną parą kadrową Arkadiusz Dydyński/Julia Stankiewicz  (UKS Hubal Białystok) w setach 13:21, 18:21. Należy nadmienić że Arkadiusz Dydyński to wychowanek naszego klubu, który zmienił barwy klubowe po przejściu do SMS Białystok. Bardzo dobre 5 miejsce w grze podwójnej wywalczył w kategorii młodzieżowców Wiktor Grzyb występujący ze swoim partnerem Karolem Budnym z Kędzierzyna Koźla. W grze pojedynczej Wiktor zajął 9 miejsce. Gratulacje dla trenera i zawodników. Przed nami kolejne mistrzostwa Polski Młodzików w Olsztynie i Młodzików Młodszych w Suchedniowie.