Brązowy medal Wiktora podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski

W dniach 21-23.05.2022 r. odbyły się w Markach koło Warszawy Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców. W turnieju nasz klub reprezentował Wiktor Grzyb.  Wiktor zajął piąte miejsce w grze pojedynczej  który w meczu o medal musiał uznać wyższość Szymona Stokfisza poźniejszym wicemistrzem Polski w grze pojedynczej. Wiktor rozstawiony ze swoim partnerem Karolem Budnym (Benninca Feniks K-Koźle) z nr 1 w grze podwójnej po dobrych startach w ciągu całego sezonu wykorzystał swoją szansę i zdobył brązowy medal. Niestety w meczu półfinałowym para Grzyb/Budny  musiała uznać wyższość pary późniejszych wicemistrzów Michał Sobolewski / Adam Szolc. Gratulacje dla Wiktora dla którego był to drugi medal mistrzostw Polski po zdobyciu srebrnego medalu jako młodzik młodszy w Głubczycach.