Drugi turniej w ramach programu Dobra drużyna PZU zakończony

3.12.2022 roku w Straszęcinie w drugim Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w ramach programu Dobra Drużyna PZU rywalizowali nasi najmłodsi zawodnicy. Po raz kolejny  nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania stając wielokrotnie na podium. W kategorii żaków młodszych wśród dziewcząt złoty medal zdobyła Julia Szerszeń a srebrny Maja Położyńska, a w kategorii chłopców złoty medal zdobył Dawid Cebulak a srebrny Franciszek Koziara. W kategorii żaków dziewcząt złoty medal zdobyła Tosia Skrzek a brązowe medale zdobyły Natalia Tołpa i Emilia Borek. W kategorii chłopców złoty medal zdobył Filip Falarz  a brązowy Wiktor Niziołek.
W Klasyfikacji na najlepszego zawodnika po dwóch turniejach na podium zameldowali się: