Dwa złote medale Mikołaja podczas Otwartego Grand Prix w Warszawie

W Warszawie w dniach 29-31.10.2022 r. odbyło się co roczne Otwarte Grand Prix Juniorów i Młodzików w badmintonie (19 Warszawski Festiwal Badmintona). W turnieju wśród 9 zawodników kadry wojewódzkiej wystąpiło 3 zawodników z naszego klubu. W turnieju wystąpiło w sumie 168 zawodników z Polski i z zagranicy. Niestety kontuzja Emilki Skrzek uniemożliwiła start w kategorii juniorów.  Nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się podczas turnieju zdobywając doświadczenie i punkty do listy klasyfikacyjnej. Najlepiej z nich spisał się Mikołaj Krystek, który zdobył dwa złote medale. W grze podwójnej chłopców występując wspólnie z Jakubem Dulembą z MKS Orlicz Suchedniów oraz w grze mieszanej z Olą Wilczewską z SKB Suwałki. Filip Żegleń startując w wyższej kategorii młodzików zajął 29 miejsce w grze pojedynczej i 19 miejsce w grze podwójnej z Igorem Dydyńskim. Igor w grze pojedynczej zajął również 29 miejsce. Po raz pierwszy nasi zawodnicy wystąpili w koszulkach w ramach Programu – DOBRA DRUŻYNA PZU.