Otwarte Grand Prix w Zielonce

W dniach 14-16 października odbyło się Otwarte Grad Prix Młodzieżowców, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych – XXII Mazovia Junior Cup w Zielonce pod Warszawą w której wzięło udział 237 zawodników z całej Polski i zagranicy. W zawodach wzięło udział 4 zawodników z naszego klubu (Tosia Skrzek, Emilka Skrzek, Bartek Kufel i Filip Żegleń). Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze co rokuje nadzieje przed całym sezonem.

Szczegółowe wyniki naszych zawodników przedstawiają się następująco:
– młodzieżowcy:
Emilia Skrzek – 3 miejsce gra podwójna, 7 miejsce gra pojedyncza, 5 miejsce gra mieszana
– juniorzy młodsi:

Kufel Bartosz – (UKS „Orbitek” Straszęcin) – 9 miejsce gra pojedyncza, 5 miejsce gra podwójna,
9 miejsce gra mieszana,
– młodzicy młodsi:
Skrzek Antonina – (UKS „Orbitek” Straszęcin) 31 miejsce gra pojedyncza, 11 miejsce gra podwójna
Żegleń Filip – (UKS „Orbitek” Straszęcin) – 13 miejsce gra pojedyncza, 5 miejsce gra podwójna.