Kolejne sukcesy w Turnieju Dzieci, Żaków i Młodzików Podkarpacki CUP w Szczucinie

10 listopada 2018 r. w Szczucinie  12 zawodników z naszego klubu wzięło udział w trzecim Ogólnopolskim Turnieju Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych z cyklu Podkarpacki Cup 2018 dofinansowany przez Ministerstwo Spotu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Związek  Badmintona. Turniej był rozgrywany w przeddzień 100. rocznicy obchodów Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zawodnicy, trenerzy i kibice odśpiewali Hymn Polski  W turnieju uczestniczyło 138 zawodników. Rozegrano 249 pojedynków które wyłoniły najlepszych a wśród nich również naszych zawodników. Podobnie jak w poprzednim turnieju w Żyrakowie bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy w kategorii żaków w którym to Mikołaj Krystek zajął pierwsze miejsce a Kacper Tyrpin trzecie miejsce. W kategorii Młodzik Młodszy trzecie miejsce w grze podwójnej zajął Bartosz Kufel występujący wspólnie z Krystianem Wąsikiem z Nowej Dęby. Również trzecie miejsce  zajęła nasza para mixtowa Bartosz Kufel / Oliwia Krystek. Kolejny start w finałowym turnieju w Żyrakowie 8 grudnia 2018 r.

(SZCZEGÓŁOWE WYNIKI: (Młodzik Młodszy)   (Dzieci i Żacy)

KLASYFIKACJA PO TRZECH TURNIEJACH:
DZIECI I ŻAK
MŁODZIK MŁODSZY
KLUBY

FOTORELACJA Z TURNIEJU