Kolejny dobry występ naszych najmłodszych zawodników

6 marca 2017 r. w Ropczycach odbył się turniej dzieci i żaków w badmintonie o Puchar Starosty Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego zorganizowany przez UKS „Sokół” Ropczyce. W turnieju udział wzięli również nasi zawodnicy. Pojedynki stały na wysokim poziomie, a półfinały i finały przyniosły wiele wrażeń sportowych. Naszym zawodnikom w zmaganiach w licznym gronie pomagali tym razem rodzice występujący w roli trenerów. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz pucharami. Dyplomy i puchary wręczał członek zarządu Podkarpackiego Związku Badmintona i współorganizator turnieju Bartosz Curzytek. W kategorii Dzieci – chłopcy finał należał do naszych najlepszych zawodników w tej kategorii Mikołaja Krystka i Pawła Zwinki. Po zaciętym finale zwyciężył Mikołaj. W kategorii Żaków dwójka naszych zawodników zameldowała się na podium. Pierwsze miejsce zajął Patryk Langner który w finale pokonał Kacpra Drymajło z Medyki. Trzecie miejsce zajął Bartosz Kufel który mecz o występ w finale przegrał właśnie z Kacprem z Medyki a czwarte miejsce zajął Kacper Bezak. Miejsca 5-8 zajęły nasze dziewczęta Oliwia Miazga i Oliwia Krystek w kategorii Żaków.