Kolejny Turniej Dzieci i Żaków w Straszęcinie

4 marca 2017 r . w Hali Zespołu Szkół w Straszęcinie rozegrany został kolejny Ogólnopolski Turniej Dzieci i Żaków zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Orbitek. W turnieju wystąpiło 56 zawodników z  Podkarpacia i Małopolski. Pojedynki przyniosły wiele wrażeń i stały na bardzo dobrym poziomie. Wszystkim zawodnikom towarzyszyli licznie zebrani kibice i rodzice. Najlepsi zostali uhonorowani dyplomami i pucharami. Bardzo dobre wyniki uzyskali nasi młodzi zawodnicy co rokuje kolejne sukcesy w przyszłości. Najlepsze wyniki uzyskali:

Kategoria Dzieci chłopcy:
1 miejsce – Mikołaj Krystek
2 miejsce – Paweł Zwinka
3 miejsce – Kacper Tyrpin

Kategoria Dzieci dziewczęta:
2 miejsce – Klaudia Ciołek

Kategoria Żaków chłopcy:
3-4 miejsce – Bartosz Kufel i Patryk Langner
<SZCZEGÓŁOWE WYNIKI>