Medal Wiktora na Super Grand Prix w Sianowie

W dniach 02-04.12.2022 w Sianowie odbył się jeden  z najbardziej prestiżowych turniejów badmintonowych w kategoriach U13, U17 oraz U23 –  Super Grand Prix. W turnieju wystąpiło łącznie 149 najlepszych zawodników z Polski, którzy zostali zakwalifikowani do turnieju na podstawie rankingu PZB. Nasi zawodnicy zanotowali bardzo dobry występ zdobywając wysoko punktowane miejsca do rankingu Polskiego Związku Badmintona oraz dwa srebrne medale w grze podwójnej w kategorii młodzieżowców, który zdobył Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin) w parze z Karolem Wąsikiem (MKS Stal Nowa Dęba).  Był to kolejny dobry występ w ramach programu DOBRA DRUŻYNA PZU.
Szczegółowe wyniki naszych zawodników:

Młodzieżowiec:
Wiktor Grzyb– 2 miejsce gra podwójna, 6 miejsce gra pojedyncza
Junior Młodszy:
Bartosz Kufel– 10 miejsce gra mieszana, 7 miejsce gra podwójna.
Młodzik Młodszy:
Filip Żegleń– 13 miejsce gra pojedyncza, 4 miejsce gra podwójna.
Bartosz Maciejowski– 26 miejsce gra pojedyncza, 6 miejsce gra podwójna.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI