Medale na Mistrzostwach Podkarpacia w Badmintonie

16 grudnia w Straszęcinie rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia w Badmintonie Żaków Młodszych, Żaków, Młodzików Młodszych i Młodzików w Badmintonie.  Wśród biorących  udział 45 zawodników z Podkarpackich klubów wystartowali również nasi zawodnicy.  Zdobyli łącznie 9 medali. Medali byłoby więcej gdyby w turnieju wystąpili: Zosia Koziara która była kandydatką do medalu w kategorii żaków młodszych i Filip Żegleń w kategorii młodzików. Tym samym nasi zawodnicy zakończyli sezon 2023. Teraz czas na krótki swieteczny odpoczynek i kolejne treningi w nowym roku 2024.
Medale dla naszego klubu zdobyli:
Żacy młodsi:
– gra pojedyncza chłopców:
2 m Gabriel MOSKAL
– gra pojedyncza dziewcząt:
3 m Lena ZAPÓR
Żacy:
– gra pojedyncza chłopców:
2 m Dawid CEBULAK
3/4 m Franciszek KOZIARA  i Kaspian ZABOROWSKI
– gra pojedyncza dziewcząt:
3/4 m Emilia NIZIOŁEK
Młodzicy młodsi:
– gra pojedyncza chłopców:
2 m Filip MOSKAL
3/4 m Wiktor NIZIOŁEK
Młodzicy :
– gra pojedyncza chłopców:
2 m Bartosz MACIEJOWSKI