4 medale naszych zawodników podczas ostatniego turnieju Podkarpacki CUP 2023

W dniu 25.11.2023. w Żyrakowie oraz w Straszęcinie rozegrana została trzecia i ostatnia odsłona Krajowych Turniejów Żaków Młodszych, Żaków, Młodzików Młodszych i Młodzików z cyklu Podkarpacki CUP 2023. W turnieju na obu halach rywalizowało tym razem 108 zawodników z województw Małopolskiego, Śląskiego, Lubelskiego i Podkarpackiego. W śród nich zawodnicy z naszego klubu. Ostatni turniej był podsumowaniem występów najlepszych zawodników w trzech edycjach turniejów Podkarpacki CUP 2023 we wszystkich kategoriach. Zarówno w kategoriach żaków jak i młodzików młodszych występ naszych zawodników należy uznać za udany. Rywalizowali w zasadzie o rok starszymi zawodnikami zdobywając doświadczenie.
Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:
KLASYFIKACJA KLUBÓW
KLASYFIKACJA MŁODZIK MŁODSZY I MŁODZIK
KLASYFIKACJA ŻAK MŁODSZY I ŻAK
Miejsca naszych medalistów przedstawiają się następująco:
Młodzicy:
gra pojedyncza chłopców:
1 m Filip ŻEGLEŃ – UKS Orbitek Straszęcin
– gra podwójna chłopców:
1 m Karol PYRLIK- MKS Spartakus Niepołomice/Filip ŻEGLEŃ UKS Orbitek Straszęcin
3 m Igor DYDYŃSKI /Bartosz MACIEJOWSKI – UKS Orbitek Straszęcin
– gra mieszana:
3 m Filip ŻEGLEŃ – UKS Orbitek Straszęcin/Róża SZARSZOŃ- Badminton Lider Wieliczka
Natomiast w klasyfikacjach generalnych po 3 turniejach – 3 miejsce zajęła Zosia Koziara w kategorii żaków młodszych, 3 miejsce Dawid Cebulak w kategorii żaków oraz 2 miejsce zajął Filip Żegleń w kategorii młodzików. Natomiast nasz klub uplasował się na 5 miejscu.
Gratulacje.