Kolejny medal Mikołaja

W  Warszawie w dniach 27-29.10.2023 r.  z udziałem 189 zawodniczek i zawodników z: Ukrainy, Słowacji i Polski rozegrany został prestiżowy turniej badmintona Otwarte Grand Prix Elity, Juniorów i Młodzików – XX Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona. W tym prestiżowym dla polskich badmintonistów turnieju wystartowała również grupa badmintonistów z klubów podkarpackich tym zawodnicy z naszego klubu.  Znakomity występ w kategorii juniorów zanotował nasz zawodnik Mikołaj Krystek, który będąc jeszcze juniorem młodszym zdobył brązowy medal w grze pojedynczej. Mikołaj zajął również szóste miejsce w grze podwójnej wraz z Bartoszem Kuflem. Bartek z kolei zajął wysokie 8 miejsce w grze pojedynczej. W kategorii młodzików 4 miejsce w grze podwójnej oraz 5 miejsce w grze pojedynczej zajął Filip Żegleń.