Orbitek Mistrzem Podkarpackiej I Ligi Badmintona w sezonie 2016/2017

W rozegranym w dniu 01.07.2017 r. w hali sportowej ZSP w Żyrakowie odbył się Finał Podkarpackiej I Ligi Badmintona sezonu 2016/2017, w której udział wzięło 11 drużyn. Nasz klub który wygrał wszystkie mecze i zajął pierwsze miejsce w grupie spotkał się w półfinale  z RKB II Rzeszów wygrywając 4-1. W drugim półfinale spotkały się kluby  UKS Start Widełka oraz LUX Okulistyka Rzeszów w którym zwyciężyła drużyna z Widełki również 4:1. W meczu finałowym nasi zawodnicy pokonali zawodników z Widełki 5:0 zapewniając sobie złoty medal oraz tytuł Mistrza Podkarpackiej I Ligi Badmintona.  W „złotej” drużynie wystąpili  Mateusz Ciurkot, Dawid Gąsior, Michał Kosztyło i Konrad Krystek.  Finał ligi był ostatnim akcentem sezonu 2016/2017 udanego dla naszych zawodników. Przed nami dwa obozy sportowe w ramach kadry wojewódzkiej w Jodłówce Tuchowskiej i Horyńcu oraz czas na odpoczynek.