Przygotowania do nowego sezonu zakończone

W dniach 12-23.08.2019 r. najlepsi zawodnicy naszego klubu brali udział w obozie technicznym w Suchedniowie. Oprócz wyczerpujących treningów pod okiem trenerów Huberta Pączka, Bartosza Curzytka, Agnieszki Szymaszek  i kierownika obozu Krzysztofa Orzechowicza było dużo atrakcji takich jak wizyty w Aquaparkach w Starachowicach i Radomiu, zajęciami w terenie oraz na Ośrodku Wypoczynkowym w Suchedniowie czy też czterogodzinny spływ kajakowy rzeką Nidą oraz wiele innych. Mamy nadzieję że przepracowany okres na obozie będzie procentował w nowym sezonie. W obozie udział wzięli: Wiktor Grzyb, Michał Kosztyło, Emila Skrzek, Arkadiusz Dydyński, Bartosz Kufel, Jan Jaszcz, Oliwia Miazga, Oliwia Krystek, Klaudia Zator i Konrad Krystek. Od 28.08.2019 r. rozpoczynamy zajęcia w klubie.