Złoto i brąz w Otwartym Grand Prix Juniorów i Młodzików w Zielonce

Nasi najlepsi zawodnicy w kategorii juniorów i młodzików wystąpili w Warszawie Zielonce w dniach 14-16.02.2020 r. w Otwartym Turnieju Grand Prix. W turnieju wystąpili najlepsi zawodnicy w kraju. Najlepszy wynik osiągnęła para w grze mieszanej młodzików Arkadiusz Dydyński/Emilia Skrzek (Straszęcin) zdobywając złoty medal. Nasza para mixtowa rozstawiona z numerem 1 nie zawiodła i wygrała wszystkie mecze tracąc seta dopiero w finale.  W grze podwójnej chłopców  Wiktor Grzyb i Michał Kosztyło zdobyli brązowy medal przegrywając mecz półfinałowy z późniejszymi zwycięzcami turnieju Górniak/Henke z UKS Chojnik Jelenia Góra. Słabsze wyniki nasi zawodnicy uzyskali w pozostałych grach:
w grze podwójnej  młodzików:
7 m. Arkadiusz Dydyński / Wojciech Budny (BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn – Koźle)
w grze podwójnej młodziczek:
6 m. Klaudia Zator / Oliwia Małecka (Górnik Łęczna SA)
6 m. Emilia Skrzek / Maja Karwowska (UKS Hubal Białystok)
w grze mieszanej młodzików:
6 m. Mateusz Kacprzak (UKS KSBad Kraków) / Klaudia Zator
w grze pojedynczej juniorów:
21 m. Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)
21 m. Michał Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin)