Kolejny dobry występ naszych młodzików i młodzików młodszych

W dniach 24-26.01.2020 w Żyrakowie  Podkarpacki Związek Badmintona był organizatorem a nasz klub współorganizatorem Otwartego Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie. W turnieju wzięło udział 166 zawodniczek i zawodników z 43 klubów badmintonowych całej Polski. Byli to najlepsi zawodnicy i zawodniczki w kategorii juniorów młodszych i młodzików młodszych w naszym kraju. Do doskonałego poziomu organizacyjnego Grand Prix dostosowali się również jego najważniejsi aktorzy, czyli zawodniczki i zawodnicy, stwarzając wiele badmintonowych meczów na najwyższym krajowym poziomie, w znakomitej sportowej atmosferze i w duchu „fair play” w tym nasi młodzicy młodsi i młodzicy. Szczególnie na uwagę zasługuje 3 miejsce pary deblowej naszych dziewcząt Emilki i Klaudii które w rywalizacji ze starszymi koleżankami zdobyły brązowy medal. Natomiast Bartosz Kufel i Oliwia Krystek również stanęli na wysokości zadania i zameldowali się na podium.

Wyniki szczegółowe przedstawiają się następująco:
Juniorzy młodsi:
Gra podwójna dziewcząt:
3-4 Emilia Skrzek / Klaudia Zator
Młodzicy młodsi:
Gra podwójna chłopców:
3-4 miejsce – Bartosz Kufel / Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)
Gra mieszana:
3-4 miejsce – Bartosz Kufel / Oliwia Krystek
Relacja TV Dębica

Więcej informacji i zdjęć TUTAJ