Dobry występ młodzików i juniorów na Grand Prix w Sianowie

W dniach 13-15.09.2019 r. najlepsi zawodnicy Orbitka , członkowie kadry wojewódzkiej wzięli udział w Grand Prix w Sianowie. Udział w turnieju miał na celu zdobycie cennych punktów do listy klasyfikacyjnej niezbędnych do rozstawienia w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski. UKS Orbitek reprezentowali: Emilia Skrzek, Klaudia Zator, Wiktor Grzyb, Michał Kosztyło, Arkadiusz Dydyński oraz Antosia Skrzek która zadebiutowała w  turnieju najmłodszych zawodniczek Festiwalu Badmintona Żaczek młodszych  zajmując pierwsze miejsce. Start okazał się bardzo udanym dzięki zdobyciu 3 medali. Wyniki szczegółowe są następujące:
Gra pojedyncza juniorów:
13 miejsce – Wiktor Grzyb i Michał Kosztyło
Gra podwójna juniorów:
2 miejsce – Wiktor Grzyb i Michał Kosztyło
Gra pojedyncza młodziczek:
11 miejsce – Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)
Gra podwójna młodzików:
5 miejsce – Arkadiusz Dydyński/Bartłomiej Butkus (UKS Bursztyn Gdańsk)
Gra podwójna młodziczek:
3 miejsce – Emilia Skrzek / Maja Karwowska (UKS Hubal Białystok)
Gra mieszana młodzików:
3 miejsce – Emilia Skrzek / Arkadiusz Dydyński
8 miejsce – Klaudia Zator/Kamil Malak (UKS Start Widełka)