Dwa medale Mikołaja w Otwartym Grand Prix Juniorów i Młodzików w Białymstoku.

W Białystoku w dniach 24-26.02.2023 r. odbyło się Otwarte Grand Prix Juniorów i Młodzików w Badmintonie z udziałem 133 zawodników  z całej Polski. Najlepiej w turnieju spisał się w kategorii młodzików Mikołaj Krystek zdobywając dwa medale. Srebrny medal w grze mieszanej oraz brązowy w grze podwójnej. W grze mieszanej wspólnie ze swoją partnerką Aleksandrą Wilczewską z SKB Suwałki pokonali kolejno w grupie pary Filip Chojnowski/Amelia Łazuk 21:7,21:8,  Jakub Dulemba/Agata Szabat 21:11,21:13, a następnie w półfinale parę Maciej Zmarz/Hanna Stachera 21:18,21:11 by w finale przegrać z parą Damian Perkowski / Olga Szwarnowiecka 18:21, 16:21 zajmując ostatecznie 2 miejsce. Natomiast w grze podwójnej młodzików wspólnie z Jakubem Dulembą z MKS Orlicz Suchedniów pokonali w grupie  kolejno pary, Kacper Pachucki/Jan Stępień 21:12, 21:8, Ksawery Kwieciński/Filip Nowicki 21:11,21:10. W strefie pucharowej w ćwierćfinale w  trzech setach para Krystek/Dulemba pokonała parę Bartosz Koza/Krzysztof Łoboda 21:11, 20:22, 21:17. Niestety z powodu kontuzji Jakuba Dulemby nasza para nie przystąpiła do gry półfinałowej zajmując ostatecznie 3 miejsce.
Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca:

Kategoria Młodzik
gra pojedyncza
Filip Żegleń VII m. gra podwójna, XXVI m. gra pojedynczagra pojedyncza
Kategoria Junior
Bartosz Kufel UKS Orbitek Straszęcin: IX m. gra podwójna, XI m. gra pojedyncza.

Należy nadmienić że Filip i Bartosz występowali w wyższych kategoriach wiekowych.