Trzy medale naszych zawodników w Suchedniowie

W dniach 20-22.01.2023 roku w Suchedniowie odbyło się Otwarte Grand Prix Młodzieżowców, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. W turnieju udział wzięło 206 zawodników z całej Polski oraz Ukrainy a wśród nich kadra województwa Podkarpackiego. W składzie kadry Podkarpacia znaleźli się nasi zawodnicy: Emilka Skrzek, Filip Żegleń, Wiktor Grzyb, Bartosz Kufel i Bartosz Maciejowski. Nasi reprezentanci zdobyli 3 medale. Dwa złote medale w kategorii młodzieżowców zdobyła zawodniczka UKS Orbitek Straszęcin Emilia Skrzek występująca w grze mieszanej z Piotrem Tomaszewskim (PULSLIFT UKS Nike Suchedniów) oraz w grze podwójnej z Julią Pajek (MKS Orlicz Suchedniów). W grze pojedynczej w kategorii młodzików młodszych brązowy medal zdobył Filip Żegleń (UKS Orbitek Straszecin) występując w parze z Karolem Pyrlikiem (Spartakus Niepołomice)

Szczegółowe wyniki naszych zawodników:

Młodzieżowcy:
Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin) – 1 miejsce gra podwójna, 1 miejsce gra mieszana
Grzyb Wiktor (UKS Orbitek Straszęcin) – 5 miejsce gra podwójna, 7 miejsce gra pojedyncza
Juniorzy młodsi:
Kufel Bartosz (UKS Orbitek Straszęcin) – 9 miejsce gra pojedyncza, 5 miejsce gra podwójna
Młodzicy młodsi:
Żegleń Filip (UKS Orbitek Straszęcin) – 3 miejsce gra podwójna, 5 miejsce gra pojedyncza
Maciejowski Bartosz (UKS Orbitek Straszęcin) –  33 miejsce gra pojedyncza, 7 miejsce gra podwójna