Dwa piąte miejsca Emilki na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Białymstoku.

Pechowo zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dla  Emilki Skrzek,  w Białymstoku która wywalczyła dwa piąte miejsca: w grze mieszanej wspólnie z Michałem Szczypką (BKB Set Mazańcowice) oraz w grze podwójnej z Anną Czuchrą (UKS Unuia Bieruń). O wielkim pechu może jednak mówić Emilia Skrzek, która w grze mieszanej po dramatycznym pojedynku wspólnie z Michałem, ulegli w walce o medal parze z Poznania w trzech dramatycznych setach. Jeszcze większy pech spotkał debel dziewcząt: Emilia Skrzek / Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń) . Anna Czuchra w grze pojedynczej uległa kontuzji (rozerwana torebka stawowa prawej nogi) i ta kontuzja wykluczyła ją z dalszej rywalizacji, a tym samym z gry podwójnej, w której para Skrzek/Czuchra był faworytem do zdobycia medalu. No ale taki nieprzewidywalny jest sport. Życzymy Emilce udanego kolejnego sezonu i jego medalowego zakończenia.