Medale naszych zawodników podczas turniejów w Suchedniowie

W dniach 31.03-3.04.2023 r. rozgrany został w Suchedniowie Krajowy Turniej Młodzików Młodszych oraz Super Grand Prix Juniorów u Młodzików. W Krajowym turnieju Młodzików Młodszych wystąpiła trójka naszych zawodników Filip Żegleń, Bartosz Maciejowski, oraz Filip Szerszeń. W tym turnieju dwa srebrne medale zdobył Filip Żegleń w grze pojedynczej oraz srebrny medal w grze podwójnej występując w parze z Karolem Pyrlikiem z MKS Spartakus Niepołomice. Wysokie czwarte miejsce zdobyła również para bartosz Maciejowski/Filip Szrerszeń . Natomiast w Super Grand Prix Młodzików wysokiemiejsca zajął Mikołaj Krystek zajmując w grze podówjnej chłopców 3 miejsce występując w parze z Jakubem Dulembą z MKS Orlicz Suchedniów. Natomiast tym razem w grze mieszanej Mikołaj Krytsek wraz Aleksandrą Wilczewską przegrali w grupie z parą Damian Perkowski/Olga Szwarnowiecka, która była nierozstawiona a jest jedną z najlepszych par w tej kategori zajmując ostatecznie czwarte miejsce.