Mikołaj Krystek najlepszy w Szczucinie

15 stycznia 2018 r. w Szczucinie odbył się IX Otwarty Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Badmintonie. Ta sportowa impreza co roku przyciąga mnóstwo gości. W zawodach wystartowało 178 uczestników w kategoriach dla dzieci, żaków, młodzików młodszych, juniorów młodszych i dorosłych. W turnieju wystartowała czwórka naszych zawodników  pod opieką tym razem rodziców. Byli to Patryk Langner, Paweł Krystek, Bartosz Kufel i Mikołaj Krystek. Najlepiej spisał się Mikołaj Krystek który zwyciężył w swojej kategorii żaków pokonując w finale Mateusza Michalika z Tarnowa. Czwarte miejsce w tej kategorii zajął Paweł Zwinka który w dramatycznym półfinale przegrał awans do finału 14:15. W kategorii młodzika młodszego piąte miejsca zajęli Patryk Langner i Bartosz Kufel. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze co rokuje dobre wyniki w rozpoczynającym się sezonie.

<WYNIKI>