Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych w Żyrakowie

20 października 2018 r. w Żyrakowie nasi zawodnicy uczestniczyli  się drugim  z czterech  Ogólnopolskim Turnieju Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych w Badmintonie Podkarpacki CUP 2018 . Nasi młodzi zawodnicy walczyli o miejsca medalowe oraz punkty do punktacji ogólnej. Turniej był dofinansowany przez Ministerstwo Spotu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Związek  Badmintona. Gospodarzem i współorganizatorami imprezy byli Urząd Gminy Żyraków, Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie Zespół Szkół w Żyrakowie i Uczniowski Klub Sportowy Orbitek Straszęcin. W grze pojedynczej żaków w kategorii chłopców drugie miejsce zajął  Mikołaj Krystek a na trzecim miejscu uplasowali się  Paweł Zwinka i Kacper Tyrpin, natomiast w kategorii młodzik młodszy trzecie miejsce zajął Bartosz Kufel występujący z  Krystianem Wąsikiem (MKS Stal Nowa Dęba). Pozostali nasi zawodnicy zdobyli dalsze miejsca ale zdobyli dużo punktów do klasyfikacji ogólnej Turniejów Podkarpacki CUP 2018. Kolejny turniej odbędzie się 10.11.2018 r. w Szczucinie.

(SZCZEGÓŁOWE WYNIKI) –  DZIECI i ŻĄCY    MŁODZIK MŁODSZY
KLASYFIKACJA PO DWÓCH TURNIEJACH:
DZIECI I ŻACY
MŁODZIK MŁODSZY
KLUBY