Podkarpacki CUP 2018 – pierwszy turniej w Szczucinie zakończony

22 października 2018 r. w Szczucinie  odbył się pierwszy z czterech  Ogólnopolski Turniej dzieci, żaków, młodzików młodszych w badmintonie- Podkarpacki CUP 2018 . Nasi zawodnicy udanie  wystartowali  w chociaż mały niedosyt pozostał. Turniej był dofinansowany przez Ministerstwo Spotu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Związek  Badmintona. Gospodarzem i współorganizatorem był UMKS Junis Szczucin.  Zawodnicy naszego klubu w poszczególnych grach i kategoriach zajęli następujące miejsca:

Kategoria Dzieci:

Gra pojedyncza chłopców:

3 miejsce: Dawid Kosztyło

Kategoria Żaków:

Gra pojedyncza chłopców:

2 miejsce: Mikołaj Krystek

3 miejsce: Paweł Zwinka i Kacper Tyrpin

Kategoria Młodzik Młodszy:

Gra pojedyncza dziewcząt:

3 miejsce: Oliwia Krystek (Orbitek Straszęcin)

Gra pojedyncza chłopców:

2 miejsce: Bartosz Kufel (Orbitek Straszęcin)

Gra podwójna dziewcząt:

2 miejsce: Oliwia Krystek/ Oliwia Miazga

Gra podwójna chłopców:

1 miejsce: Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)/ Bartosz Kufel

Gra mieszana:

1 miejsce: Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)/Oliwia Miazga

3 miejsce: Bartosz Kufel/Oliwia Krystek (Orbitek Straszęcin)

Nasi zawodnicy  turnieju otrzymali pamiątkowe puchary , medale i dyplomy z rąk  V-ce Prezesa  Klubu –  Pani Beaty Dzięgiel oraz  Sekretarza Podkarpackiego Związku Badmintona Piotra Surowca. Wkrótce kolejny turniej Podkarpacki CUP 2018 w Żyrakowie 20.10.2018 r. (SZCZEGÓŁOWE WYNIKI)