Podkarpacki CUP 2020 zakończony

W Szczucinie w dniach 12-13.12.2020 r. rozegrany został ostatni turniej badmintona “Podkarpacki Cup 2020” w kategoriach: Żaków Młodszych, Żaków, Młodzików Młodszych, Młodzików oraz Juniorów Młodszych. Organizatorami tego cyklu turniejów był Podkarpacki Związek Badmintona oraz UMKS Junis Szczucin. Ze względu na ograniczenia związane z zagrożeniem COVID-19 rozegrano trzy z zaplanowanych czterech turniejów. Turnieje cieszyły się bardzo dużym powodzeniem a zawodnicy przyjeżdżali z następujących województw: Śląskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Lubelskie, Mazowieckie, Opolskie. W śród 38 klubów które wystąpiły w  III edycji turnieju Podkarpacki CUP 2020 nasz klub zajął wysokie 4 miejsce. Niestety brak czołowych zawodników (Emilii  Skrzek i Bartosza Kufla) na turnieju nr 2 nie pozwolił zająć miejsca na podium. Natomiast nasi zawodnicy zajęli miejsca medalowe w klasyfikacji indywidualnej w swoich kategoriach.  W całym cyklu turnieju komplet zwycięstw odniosła Tosia Skrzek, która bezapelacyjnie zwyciężyła w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii Żaków Młodszych oraz miejsce 3 w kategorii Żaków.

W klasyfikacji generalnej  nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca

ŻAK MŁODSZY:
Dziewczęta:
1 miejsce: Antonina Skrzek
ŻAK:
Dziewczęta:
3 miejsce: Antonina Skrzek /UKS Orbitek Straszęcin/
MŁODZIK MŁODSZY:
Chłopcy:
1 miejsce: Krystek Mikołaj /UKS Orbitek Straszęcin/
MŁODZIK:
Dziewczęta:
2 miejsce: Krystek Oliwia /UKS Orbitek Straszęcin/
JUNIOR MŁODSZY:
Dziewczęta:
1 miejsce: Skrzek Emilia /UKS Orbitek Straszęcin/
Szczegółowe wyniki turnieju rozegranego w dniach 12-13.12.2020 r. A miejsca na podium przedstawiają się <NASTĘPUJĄCO>

Szczegółowe wyniki klasyfikacji generalnej:
ŻAK I ŻAK MŁODSZY
MŁODZIK, MŁODZIK MŁODSZY JUNIOR MŁODSZY
KLASYFIKACJA KLUBÓW