Trzy medale Gabrysia i jeden Darii w OTM w Straszęcinie

W Straszęcinie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików w którym udział wzięła czwórka naszych zawodników, Dawid Dydo, Patryk Langner, Daria Langner i Gabriel Grzyb. W rywalizacji z zawodnikami z województw: małopolskiego, opolskiego i podkarpackiego najlepiej spisał się Gabryś Grzyb, który zdobył trzy medale oraz Daria Langner zdobywczyni jednego medalu. Gabryś złoty medal zdobył w grze podwójnej chłopców wspólnie z Pawłem Muchą z Niepołomic, oraz brązowe w grze pojedynczej i mieszanej z Patrycją Jodłowską z Ropczyc. Daria zdobyła brązowy medal w grze podwójnej dziewcząt z Patrycją Jodłowska z Ropczyc. Dawid i Patryk zdobyli nieocenione doświadczenie w rywalizacji o dwa lata starszymi kolegami, które zaprocentuje w dalszej ich karierze badmintonowej.

Wyniki szczegółowe na stronie Tournamentsoftware